Omluvte prosím současné drobné nedostatky webu. Pracujeme na něm a vychytáváme mouchy.

Sladový výtažek pšeničný 1,7 kg

Pšeničný sladový výtažek vyrobený z 60% pšeničného sladu + 40% plzeňského sladu je vhodný pro přípravu všech pšeničných piv, piv typu Kölsch a dalších vysoce fermentovaných piv. Perfektní základ pro začínající domácí sládky pro vaření prvních várek piva.

Skladem
Kód: 203
263 Kč –23 % 202 Kč 180 Kč bez DPH 119 Kč / 1 kg
Kategorie: Sladové výtažky
Hmotnost: 1.7 kg
Sladový výtažek pšeničný
263 Kč –23 %

Hlavní výhodou všech sladových výtažků je, že můžete přeskočit celý proces zpracování sladu a přejít rovnou k chmelovaru. To ocení zejména začínající sládci bez potřebného vybavení pro rmutování a zcezování.

Pšeničný sladový výtažek - je hustá viskózní tekutina tmavě jantarové barvy, medové konzistence, sladové vůně, sladké, sladové chuti o sušině kolem 81%. Jedná se o infuzní sladinu vyrobenou z pšeničného a plzeňského sladu a pitné vody, zahuštěná na 81-83°Bx.

Sladina je po scezení zahuštěna na vakuových odparkách za nízké teploty. Pšeničný sladový výtažek je používán k přípravě pšeničných piv, piv typu Kölsch a dalších vysoce fermentovaných piv v  minipivovarech celého světa, pro homebrewing a další. Proti (proklik) kanditnímu sladovému výtažku má pšeničný výtažek  lehčí chuť a typickou pšeničnou vůni.

Extrakt v sušině: 81%

Barva EBC: 33 – 40 ve výtažku ECB_20-40

Skladování: Výrobek musí být skladován při teplotě od 1 °C do 18 °C, v suchu – max. relat. vlhkost 60%, bez působení přímého slunečního záření a cizích pachů. Pokud výtažek není po otevření balení spotřebován okamžitě, je nutné jej skladovat v chladničce (1-5°C) a k opakovanému odebírání výtažku použít vždy čistou a suchou naběračku.

Doporučené dávkování: 0,18 kg na 1 litr 12% mladiny.

Trvanlivost: min. 6 měsíců od data výroby.

Země původu: Česká republika

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu